Faks: 0424 255 12 77

Telefon:0424 255 12 77

Cep Tlf: 0533 251 02 77

E-Posta: info@sovepark.com

Organize Sanayi Bölgesi 9.Sok No : 5 Elazığ

Hakkımızda

Mükemmeliyeti, Kaliteyi Bizimle Keşfedin!

1983 Yılından itibaren inşaat sektöründe faaliyet gösteren ÖZDEMİRCİOĞULLARI LTD.ŞTİ. Elazığ ve bölgede inşaat sektöründe öncü ve güvenilir firma profiliyle hizmet vermiştir ve hizmetlerine devam etmektedir.

2011 Yılında ÖZDEMİRCİOĞULLARI inşaat sektöründe günümüz zorluklarını ve hizmetini göz önünde bulundurarark ´´ SÖVEPARK ´´ Adıyla 8 Bin açık alan ve 3 Bin kapalı alan olmak üzere 11 Bin alan üzerine kurulu olan tesisi ile İÇ VE DIŞ DEKOR ÜRÜNLERİ imalatına başlamıştır.

Yenilikleri takip ederek günümüz standartlarına uyup çevre dostu ürünler üretmeyi iş ve yaşama katkı sağlamayı, istihdamı artırmayı, ülke ekonomisine katkı sağlamayı, dürüst, yenilikçi,hızlı ve müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.

SÖVE PARK iç ve dış cephe ürünleri için geniş ürün yelpazesine sahip olduğu için her türlü ürünü üretme kapasitesine sahiptir. Bunun yanında her türlü özel sipariş alınarak ürünün özel olarak çizimleri tasarlanıp müşteri hizmetine sunmuştur.

Ürünlerimiz Expanded Polistren Sert Köpük ( EPS-GENLEŞTİRİLMİŞ POLİSTREN SERT KÖPÜK ) ve XPS´ ten oluşup %80-90 arası ısı yalıtım sağlamasıyla beraber dekoratif görünümüyle günümüz şartlarına ısıya, suya, neme ve sıcaklığa karşı çok etkili olduğundan inşaat sektöründe en önemli ürün olarak yerini almıştır.

Kurumsal Değerlerimiz

Bilgiyi paylaşmak
Çevreye saygılı olmak
Takım ruhuyla çalışmak
Her fikre saygılı olmak

Dürüst ve güleryüzlü olmak
Doğal Yaşama saygılı olmak
Kurumsal Kimliğe Sahip Çıkmak
Bilimsel ve araştırmacı olmak

Müşteri ve kalite odaklı yönetim
Teknolojiyi üretecek ileri görüşlülük
Yenilikçiliğe açık ve girişimci olmak
Daima mükemmliyeti sizlerle buluşturmak

Misyon ve Vizyon

Sektörümüzde yaşanan gelişmeleri yakından takip edip bu sayede müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini her zaman yüksek tutmayı hedef bilen firmamız, sektörümüze öncülük eden derneklere ve diğer sosyal/sektörel organizasyonlara katılmak ve çalışmalarına destek vermek suretiyle fikir ve güç birliğine de katkıda bulunarak hem ülkemizde enerji tasarrufu ve izolasyon bilincinin gelişmesine destek vermeyi, hem de sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek rekabet avantajını sürdürmeyi ve bölgemizdeki lider pozisyonunu korumayı amaçlamaktadır.

Bu süreç içinde bu esas faaliyet alanımızın yanı sıra, farklı sektörlerdeki firmalara da üretim, taşıma, depolama aşamalarında proseslerini kolaylaştırıcı ve ihtiyaca göre özel olarak tasarlanıp üretilen köpük elemanları üreterek çözüm ortağı olduk. Çözüm ortağı olduğumuz üreticilerle yıllardır sürdürmekte olduğumuz güçlü bağ bugün bize yol gösteriyor. Yılların süregelen birikimiyle, üretim gücümüzle ve ihtiyaçlara tam uyacak çözümlerimizle birçok başka firmayla da çözüm ortaklığı çalışmalarımızın daha da artacağını biliyoruz.

Söve Park ailesinin çalışanlarımızı, ürünlerimizi, müşterilerimizi ve çevremizi daha ileri taşıma yolunda attığı somut adımlar arasında ISO 9001 kalite standardı, ISO 14001 çevre kalite standardı ve OHSAS iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uyum konusunda gerekli adımları atmasının yanı sıra İZODER, EPSDER, POLİDER gibi sektör derneklerine aktif katılımıyla pozitif olarak etkilenebilecek tüm alanlarda iz bırakma çabasını gösterebiliriz.